Start > Medale


NOWOŚĆ!

Medale metalowe nadrukowywane

Medale wykonane z metalu zadrukowane kolorowym polimerem i utwardzone światłem UV. Jakość druku, to jakość fotograficzna. Medale mogą mieć różne nieregularne kształty i wymiary, nadruk jest odporny na warunki atmosferyczne.

Kolorowe nadruki są wiernym odzwierdziedleniem kolorów grafiki, kilkukrotne nakładanie warstw polimeru daje wyczuwalną wypukłość co powoduje możliwość odczytu przez osoby słabowidzące i niewidome.

przykładowe medale >

Medale odlewane, tłoczone

Medale wykonywane na indywidualne zamówienia podnoszą prestiż organizowanych imprez, zawodów sportowych, jubileuszy i innych ważnych wydarzeń. Medale wykonywane są z metali o różnych kształtach i średnicach.

Medale pokrywane są różnymi powłokami galwanicznymi np. "na antyczne złoto lub srebro czy brąz", medale mogą być pozłocone lub posrebrzone. Medale mogą być umieszczone w etui o różnych kolorach i formach lub przypięte do wstążki.

Zaprojektujemy medale dla Ciebie lub Twojej firmy. Prosimy o zamówienia na wykonanie medali z wyprzedzeniem. Ceny na medale ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia.

przykładowe medale >

NOWOŚĆ!

Wieszaki na medale

Wykonujemy wieszaki i ścianki na medale.

przykładowe wieszaki >

Etui na medal

Wykonujemy etui do medali technologiami introligatorskimi dla różnych średnic i kształtów. Podstawowymi kolorami są granat, zieleń i bordo. Możemy również wykonać etui w kolorze wskazanym przez zamawiającego. Wykonamy również etui dla inego zastosowania np. do statuetki, plafonu czy tabliczki okolicznościwej.

przykładowe etui >